Bělení zubů » Dentario Praha 4

Proč je bělení zubů důležité?

S rostoucím věkem se i zuby zanáší, sklovina se stává méně pevnou a zuby jsou také vystavovány mnoha vnějším vlivům – pití kávy a čaje, jídlo, cigarety a další. Bělení zubů Vám zajistí opět čistý a přirozený úsměv.

beleni-zubuJak bělení zubů probíhá?

Pro dosažení nejlepších a dlouhodobě stabilních výsledků je nutné, aby klient před bělením absolvoval dentální hygienu + air flow. Při této návštěvě se zuby očistí a zjistí nynější odstín zubů. Tato příprava nám zajistí nejlepší výsledky bělení zubů.

 

Proces bělení začíná vždy domácím bělením. Pacient od nás obdrží bělící nosiče + bělící gely pro domácí použití. Každý je důkladně poučen a proškolen pro snadnou manipulaci a udržení bílého úsměvu co nejdéle.

 

Následuje návštěva, při které dochází k profesionálnímu bělení prováděné zubním lékařem:

  • aplikace bělících gelů je bezbolestné ošetření
  • déka procesu je 60-90 minut
  • technika a použití ověřených produktů je naprosto šetrná k vašim zubům
  • bělící látka, kterou aplikujeme v naší ordinaci, obsahuje také dusičnan draselný a fluorid, čímž přispívá ke zvýšení zdraví ústní dutiny, zesílení skloviny a snížení citlivosti zubů
  • bez otravných ultrafialových světelných paprsků

Komplexnost a profesionalita všech ošetření, které u nás provádíme, je na prvním místě. Proto myslíme na naše pacienty a chceme pro ně zaručit dlouhodobé výsledky bílých zubů a krásného úsměvu.

Užitečné informace:

  • Doba ošetření: cca 90 minut